Oblečení pro vozíčkáře

FZWEAR

Spolek Martina Zacha, Družstevní 1292, Vrchlabí 54301 IČ: 01736183
web: www.fzwear.cz
e-mail: info@fzwear.cz
tel.: +420 737 916 179

Oblečení pro vozíčkáře má speciálně navržený střih tak, aby perfektně pasoval v sedě na vozíku. Vyznačují se vypracovanou zadní částí přes hýždě, zkrácenou přední částí a poutkami pro je

ADAPTIA

ADAPTIA móda s.r.o., Nádražní 373, 763 62 Tlumačov
web: www.adaptia.cz
e-mail: info@adaptia.cz
tel.: +420 601 501 414

Společnost ADAPTIA móda s.r.o. oficiálně vznikla v polovině roku 2011. Impulsem k tomu bylo moje zjištění, že na území České republiky žije více než 30 tisíc osob, které svůj život tráví na invalidním vozíku a přesto nemají možnost koupit si specifické oblečení, sezení přizpůsobené, jako je to běžné v zahraničí na západ od nás. Běžné oblečení většinou neposkytuje při celodenním sezení na vozíku, oblékaní a toaletě dostatečný komfort, samostatnost a pohodlí. Rozhodla jsem se tedy vytvořit značku adaptivního oblečení ADAPTIA, která by tuto situaci u nás napravila.

NEEDO

web: www.needo.cz
e-mail: info@needo.cz

Paulínka se stala úplně odkázanou na pomoc druhých osob, a to hlavně nás rodičů, blízké rodiny a ošetřovatelek ve speciálním denním stacionáři Paprsek. Její zdravotní stav nás denně nutí řešit inkontinenci, oblékání, krmení, slintání, ale i její dopravu a zábavu. Překonávání každé takové „bariéry“ stojí hodně energie a trpělivosti. Jste potom vděčný za jakoukoliv pomoc a pomůcku, která vám řešení každé situace ulehčí. Trh se speciálními pomůckami pro hendikepované není velký, a tedy dostatečně zajímavý, pro komerční výrobu. Je proto téměř nemožné sehnat vhodné pomůcky. Nemůžete vybírat z kvality, designu nebo barev. To mě vyprovokovalo k tomu, abych řešení našla sama.

LETMO SK

web: www.letmo.sk
e-mail: m.zeman@letmo.sk

S našimi výrobkami chceme vytvoriť pozitívny rozdiel a inšpirovať našich zákazníkov, aby robili to isté. Našou ambíciou je byť vedúcou značkou v odevoch určených na sedenie.
Všetci jednotlivci, ktorí chcú zanechať trvalý vplyv, pozitívny rozdiel a inšpirovať ostatných na ceste, sú pozvaní, aby sa k nám na tejto ceste pripojili. Navrhujeme oblečenie pre sediacich ľudí, vynikáme v pohodlí a vzhľade. Našou ambíciou je zmeniť svet oblečenia pre sediacich ľudí.

Přihlášení k odběru Zpravodaje

Kontakt

provozovna služeb

ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Kociánka 93/2
612 00 Brno

T: +420 774 331 886
E: vocka@pcfenix.cz
www.pcfenix.cz

Kontakt

sídlo organizace

ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Polní 780/92
639 00 Brno

IČ: 26676826
Datová schránka: 4t8apq6


© ParaCENTRUM Fenix. All rights reserved.